EL CONSISTORI

Ajuntament

Andreu Bujosa Bestard

- Batle. Urbanisme i Activitats

- Horari de visites: dimarts de 9:00 a 14:00h i dijous de 18:00 a 20:00h
 

Sandra Llop Méndez

- Primera Tinent de Batle i Regidora d'Educació, Treball, Habitatge i Relacions Institucionals (portaveu de SUMA)

- Correu electrònic: sllop@ajbunyola.net

- Horari de visites: dimarts i dijous de 17:00 a 20:00h
 

Mercè Bujosa Estarellas

- Segona Tinent de Batle i Regidora d'Igualtat, Benestar Comunitari, Funció Pública i Personal (portaveu d'EOB)

- Correu electrònic: mbujosa@ajbunyola.net

- Horari de visites: dimecres de 10:00 a 12:00h i de 16:00 a 18:00h
 

Miquel Pasqual Garcias

- Regidor d'Hisenda, Tresoreria i Comunicació

- Correu electrònic: mpasqual@ajbunyola.net

- Horari de visites: dimecres de 10:00 a 14:00h
 

Pere Joan Palou Garcia

- Regidor de Dinamització, Joventut i Esports

- Correu electrònic: pjpalou@ajbunyola.net

- Horari de visites: dimarts de 17:00 a 19:00h
 

Carmen Parra Arcos

- Regidora de Turisme, Comerç i Participació

- Correu electrònic: cparra@ajbunyola.net

- Horari de visites: dijous de 17:00 a 19:00h
 

Magda Palao Cespedosa

- Regidora de Medi Ambient i Cultura

- Correu electrònic: mpalao@ajbunyola.net

- Horari de visites: dimarts i dijous de 18:00 a 20:00h