Equip de Govern

Andreu Bujosa Bestard

El batle és la màxima autoritat política de l’Ajuntament. Al Consistori de Bunyola, Andreu Bujosa (Esquerra Oberta de Bunyola, EOB) és regidor d'Urbanisme i Activitats.

Correu electrònic: batlia@ajbunyola.net
 

Sandra Llop Méndez

Primera Tinent de Batle i Regidora d'Educació, Treball, Mobilitat, Habitatge i Relacions Institucionals. (PSIB-PSOE).

Correu electrònic: sllop@ajbunyola.net
 

Mercè Bujosa Estarellas

Segona Tinent de Batle i Regidora d'Igualtat, Benestar Comunitari, Funció Pública i Personal (portaveu d'Esquerra Oberta de Bunyola, EOB).

Correu electrònic: mbujosa@ajbunyola.net
 

Miquel Pasqual Garcias

Regidor d'Hisenda, Tresoreria i Comunicació. (Esquerra Oberta de Bunyola, EOB).

Correu electrònic: mpasqual@ajbunyola.net
 

Pere Joan Palou Garcia

Regidor de Dinamització, Joventut i Esports. (Esquerra Oberta de Bunyola, EOB).

Correu electrònic: pjpalou@ajbunyola.net
 

Carmen Parra Arcos

Regidora de Turisme, Comerç i Participació. (PODEMOS).

Correu electrònic: cparra@ajbunyola.net
 

Magda Palao Cespedosa

Regidora de Medi Ambient i Cultura (Esquerra Oberta de Bunyola, EOB).

Correu electrònic: mpalao@ajbunyola.net